167
1 huile sur bois de German Grobe 1857-1938 "Laatste verjaardag in audersbuis" Vaden en Maeder daté a
1 huile sur bois de German Grobe 1857-1938 "Laatste verjaardag in audersbuis" Vaden en Maeder daté au dos 13 November 1947 40x50 cm