153
Deux cartes de Jérusalem.
Carte de la Terre sainte "Terrae Sanctae tabula".
Eau-forte rehaussée à l'aquarelle.
20x24.5 cm.
&
Carte de Jérusalem "Ezechielis, Haec est Jerusalem, ego eam in medio centrum, posui et in eius circuitu terras".
21.5x27 cm.