567
1 CALVIN, Jean : "Commentarii in omnes Pauli Apostoli Epistolas, atque etiam in Epistolam ad Hebraeo
1 CALVIN, Jean : "Commentarii in omnes Pauli Apostoli Epistolas, atque etiam in Epistolam ad Hebraeos, addiunximus eiusdem Authoris commentarios im omnes Epistolas canonicas. Hanc commentarium postremam esse recognitionem, ex lectione atque collatione cum prioribus, deprehendet lector cum indicibus locupletissmis." Genève, Héritiers d'Eustache Vignon, 1600. In-folio relié demi-basane fauve à coins, dos à nerfs muet.
(Reliure usée : coiffe râpée; début de coupure aux charnières; petit manque de cuir au revers du second plat), 636 + 124 pages + 6 pages d'introduction et 18 feuilles de tables non chiffrées (Peter / Gilmont, 600/2).