215
eau-forte sur papier de Paulus Constantin LA FARGUE (1729-1782) "Gezigt van de Kleyne groenmarkt, op deHal, het Stadhuis, en de Groote Kerk in's Hage" daté 1764
eau-forte sur papier de Paulus Constantin LA FARGUE (1729-1782) "Gezigt van de Kleyne Groenmarkt, op de Hal, het Stadhuis, en de Groote Kerk in's Hage" daté 1764
te Amsterdam by Pierre Fouquet Junior.
22.5x34 cm