785
Scaliger Joseph Juste, Iulii Caesaris a Burden filii Opuscula varia ante hac non edita : nunc vero multis partibus aucta. (Frankfurt, 1612)
Scaliger Joseph Juste, Iulii Caesaris a Burden filii Opuscula varia ante hac non edita : nunc vero multis partibus aucta. Frankfort : Apud Iacobum Fischerum, 1612. In-12°, reliure parchemin souple. Titré à l’encre au dos.
Intérieur frais. Restauration à la reliure.