646
Epictetus, Ex Editione Joannis Upton Accurate Expressum, 1761
Epictetus, Ex Editione Joannis Upton Accurate Expressum, 1761, en grec ancien. Reliure originale ancienne marocain vert, plats ornés aux angles, dos orné.
In-48°, 8.4x5.3x1 cm