643
Fed. Morelli : "Henrico IIII - Christianiss. et Invictiss...", 1610
Fed. Morelli : "Henrico IIII - Christianiss. et Invictiss. Franc. Et Navarrae Regi, Pio, Felici, Augusto, patri patriae, Monodiae Fed. Professor Opuscula Reg. Ad Illustriss. ac Reuerrendiss. D.D. Perronium S.R.E. Cardinalem; Senonens. Archiepisc. Galliarum & Germ. Primatem, magnum Franciaea Eleemosynarium. Parisiis, Apud Ioannem Libert, via D. Ioan. Lateranensis, propè Collegium Cameracense",1610 (en grec, latin et hébreux). Tranche dorée. Reliure en veau rouge avec dorures à gaufrage à roulette au centre en forme d'ovale ajouré.
In-12°
tache sur la page de titre